Aktualizacja prędkości Internetu

Internet speed update with Starlink

Aktualizacja prędkości Internetu

Aktualizacja prędkości Internetu za pomocą Starlink

Aktualizacja prędkości Internetu za pomocą Starlink. Od teraz będziesz zadowolony z szybkości połączenia z siecią WWW podczas naszej wizyty.

Aktualizacja prędkości Internetu

Powoli przygotowując się do nowego sezonu i dopracowując ostatnie drobiazgi wokół i w kabinie, zatrzymaliśmy się również, aby zastanowić się nad szybkością naszego Internetu. Niektórzy członkowie zespołu, którzy pracują i mieszkają w chacie podczas sezonu, również mają swoje życie w dolinie. A wraz z życiem przychodzą przyjaciele, partnerzy i dzieci, z którymi chcą pozostać w kontakcie. My oczywiście to rozumiemy. Niestety, nasza górska chata znajduje się w pięknym miejscu, otoczonym górami ze wszystkich stron, a zatem z magicznym, jeśli nie najpiękniejszym, widokiem na Vršič i Prisank. Ale ma też wady, wyrażające się głównie słabym sygnałem internetowym i mobilnym oraz, co logiczne, powolnym internetem.

Wiele zakazanych owoców zostaje zjedzonych.

Przyznajemy, że nie jesteśmy fanami satelitów i ludzkiej pobłażliwości. Nadal twierdzimy, że w nocy w ogrodzie patrzylibyśmy na gwiazdy zamiast na satelity. Ale jeśli satelity i tak są już na niebie, a my możemy jednocześnie rozpieszczać naszych kolegów i gości, uznamy to za podwójne zwycięstwo. Od teraz będziesz zadowolony z szybkości połączenia z siecią WWW podczas naszej wizyty.

Nigdy nie mów nigdy.

Internet speed update Starlink
Internet speed update Starlink

Aktualizacja prędkości internetu Starlink

Szybki internet

Starlink to projekt konstelacji internetu satelitarnego opracowany przez SpaceX w celu zapewnienia szybkiego dostępu do niedostatecznie obsługiwanych i odległych obszarów na całym świecie. Projekt obejmuje wystrzelenie tysięcy małych satelitów na niską orbitę okołoziemską, tworząc sieć, która może zapewnić łączność internetową nawet w najbardziej odległych lokalizacjach. Starlink ma na celu oferowanie szerokopasmowych usług internetowych o niskim opóźnieniu i wysokiej przepustowości, niwelując przepaść cyfrową i umożliwiając globalną łączność. Starlink zaczął oferować swoje usługi w wybranych regionach i nadal rozszerza swój zasięg.

Zakwaterowanie w górskiej chacie

Wycieczki i wędrówki na mapie

Wycieczki i wędrówki na mapie

Slovenia (pl) Placeholder
Slovenia (pl)

Twoja następna destynacja w Słowenii?

Erjavceva mountain hut at Vrsic pass in summer

Chata górska Erjavčeva jest otwarta przez cały rok. Zarezerwuj swój pobyt i spędź trochę czasu w naturalnym raju Triglavskiego Parku Narodowego (UNESCO) w pobliżu Kranjskiej Gory na przełęczy Vršič w samym sercu Triglavskiego Parku Narodowego.

Zarezerwuj swój pobyt
Send this to a friend