BUS Bovec – źródło rzeki Soča

bus bovec soča river

BUS Bovec – źródło rzeki Soča

BUS Bovec - źródło rzeki Soča

Autobus między Bovec i rzeką Soča Źródło. Będzie działać codziennie do końca maja (31 maja 2023 r.). Od 1 czerwca trasa zostanie przedłużona do Kranjskiej Gory, zatrzymując się w Vršič i Erjavčeva Hut.

ROZKŁAD JAZDY BUSÓW (maj 2023)

9:30 15:30 0 BOVEC 11:10 17:10
9:34 15:34 2 PREDEL K 11:06 17:06
9:36 15:36 3 KAL KORYTNICA 11:04 17:04
9:45 15:45 9 LEPENA K 10:55 16:55
9:48 15:48 11 SOČA 10:52 16:52
9:51 15:51 13 VAS NA SKALI 10:49 16:49
10:00 16:00 19 TRENTA kamp Triglav 10:40 16:40
10:02 16:02 20 TRENTA info središče 10:38 16:38
10:06 16:06 22 TRENTA KAMP 10:34 16:34
10:08 16:08 23 BOTANIČNI VRT 10:32 16:32
10:10 16:10 24 IZVIR SOČE K 10:30 16:30
Bus Kranjsa Gora Bovec via Vršič

BUS Bovec – źródło rzeki Soča

Trasa autobusowa z Kranjskiej Gory przez Vršič do Bovec oferuje podróżnym malowniczą podróż przez wspaniałe krajobrazy Alp Julijskich w Słowenii. Oto przegląd usług autobusowych, w tym rozkład jazdy, przystanki i inne istotne informacje:

Przegląd trasy BUS Bovec – rzeka Soča Źródło:

  1. Miejsce odlotu: Autobus zazwyczaj odjeżdża z Kranjskiej Gory, malowniczego miasteczka w sercu Alp Julijskich, znanego z alpejskich krajobrazów i możliwości rekreacji na świeżym powietrzu.
  2. Trasa: Trasa autobusu biegnie wzdłuż malowniczej przełęczy Vršič, oferując pasażerom zapierające dech w piersiach widoki na wysokie szczyty, bujne lasy i kaskadowe wodospady, gdy wije się przez góry.
  3. Miejsce docelowe: Autobus zatrzymuje się w Bovec, uroczym miasteczku w dolinie Soča, znanym z aktywności na świeżym powietrzu, takich jak rafting, turystyka piesza i paralotniarstwo.

Harmonogram:

  1. Częstotliwość: Częstotliwość kursowania autobusów może się różnić w zależności od pory roku, z większą częstotliwością w szczycie sezonu turystycznego (zazwyczaj latem).
  2. Rozkład jazdy: Zaleca się sprawdzenie oficjalnego rozkładu jazdy dostarczonego przez lokalne władze transportowe lub firmę autobusową w celu uzyskania najbardziej aktualnych informacji na temat godzin odjazdów i częstotliwości usług.

Przystanki BUS Bovec – rzeka Soča Źródło:

  1. Kranjska Gora: Podróż rozpoczyna się w Kranjskiej Gorze, gdzie pasażerowie mogą wsiąść do autobusu na wyznaczonym dworcu autobusowym lub zatrzymać się w centrum miasta.
  2. Przełęcz Vršič: Podczas przejazdu przez przełęcz Vršič autobus może zatrzymywać się na przystanki w schronisku górskim Erjavčevaoraz w punktach widokowych lub punktach orientacyjnych na trasie, umożliwiając pasażerom podziwianie zapierających dech w piersiach krajobrazów i robienie zdjęć.
  3. Bovec: Autobus zatrzymuje się w miejscowości Bovec, gdzie pasażerowie mogą wysiąść i odkrywać atrakcje miasta, zajęcia na świeżym powietrzu i lokale gastronomiczne.

Czas trwania i cena:

  1. Czas trwania: Czas trwania podróży autobusem z Kranjska Gora do Bovec przez przełęcz Vršič może się różnić w zależności od czynników, takich jak warunki pogodowe i natężenie ruchu.
  2. Taryfa: Opłata za przejazd autobusem jest zazwyczaj ustalana na podstawie przebytej odległości i może się różnić w zależności od takich czynników, jak wiek pasażera, zniżki i rodzaje biletów.

Dodatkowe informacje:

  1. Dostępność: Usługi autobusowe są ogólnie dostępne dla pasażerów w każdym wieku i o różnych umiejętnościach. Pasażerowie o szczególnych potrzebach w zakresie dostępności powinni jednak skontaktować się z firmą autobusową lub organem transportowym w celu uzyskania informacji na temat funkcji dostępności i udogodnień.
  2. Bagaż: Pasażerowie zazwyczaj mogą wnieść bagaż i rzeczy osobiste na pokład autobusu, chociaż mogą istnieć ograniczenia dotyczące rozmiaru, wagi i rodzaju dozwolonego bagażu.
  3. Zasoby lokalne: Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat rozkładu jazdy autobusów, przystanków, opłat i innych istotnych szczegółów, pasażerowie muszą skonsultować się z lokalnymi władzami transportowymi, firmami autobusowymi lub oficjalnymi stronami turystycznymi w celu uzyskania dokładnych i aktualnych informacji.

Podsumowując, połączenie autobusowe z Kranjskiej Gory przez Vršič do Bovec oferuje podróżnym wygodny i malowniczy sposób na odkrywanie zapierających dech w piersiach krajobrazów i atrakcji Alp Julijskich w Słowenii. Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą przyrody, poszukiwaczem przygód na świeżym powietrzu, czy po prostu chcesz doświadczyć piękna słoweńskiej wsi, podróż autobusem zapewnia niezapomniane wrażenia z podróży.

Zakwaterowanie w górskiej chacie

Wycieczki i wędrówki na mapie

Wycieczki i wędrówki na mapie

Slovenia (pl) Placeholder
Slovenia (pl)

Twoja następna destynacja w Słowenii?

Erjavceva mountain hut at Vrsic pass in summer

Chata górska Erjavčeva jest otwarta przez cały rok. Zarezerwuj swój pobyt i spędź trochę czasu w naturalnym raju Triglavskiego Parku Narodowego (UNESCO) w pobliżu Kranjskiej Gory na przełęczy Vršič w samym sercu Triglavskiego Parku Narodowego.

Zarezerwuj swój pobyt
Send this to a friend