Kamery na żywo z przełęczy Vršič

KAMERY NA ŻYWO z przełęczy Vršič

Kamery na żywo z przełęczy Vršič - schronisko Erjavčeva - 1525 m od 1901 r.

Kamery na żywo z przełęczy Vršič - w kierunku Prisank - Prisojnik

Góra Prisank (znana również jako Prisojnik) to wybitny szczyt wznoszący się w Alpach Julijskich w Parku Narodowym Triglav w Słowenii. Wznoszący się na wysokość 2,547 metrów, jest rozpoznawalny ze względu na swój charakterystyczny wygląd i jest jedną z najbardziej zauważalnych gór w okolicy z doliny Kranjska Gora. Prisank słynie z naturalnego okna, Okna Prisank, dużej dziury w zboczu góry i kamiennej ściany góry zwanej Ajdovska deklica, która stała się symbolem góry i popularnym celem dla turystów i wspinaczy.

Kamery na żywo z przełęczy Vršič - w kierunku Vratca

Vratca, położona na wysokości 1.807 metrów, jest częścią dynamicznego i malowniczego krajobrazu Alp Julijskich w Słowenii. Nazwa “Vratca” nie jest tak powszechnie rozpoznawana w tym kontekście, ale może odnosić się do konkretnych szczytów lub obszarów w paśmie alpejskim, które turyści i alpiniści często szukają ze względu na ich naturalne piękno i wyzwania, jakie stanowią. Obszary te są znane z oferowania dostępu do nietkniętego środowiska naturalnego, panoramicznych widoków na doliny poniżej i spokojnego piękna alpejskiego krajobrazu.

Chcemy, abyś jak najlepiej wyobraził sobie lokalizację schroniska Erjavčeva w Triglavskim Parku Narodowym między Kranjską Górą, Bovec i doliną Trenta, jeśli odwiedzasz nas po raz pierwszy. Zjedz coś i sprawdź nasze kamery i filmy na żywo.

Jeśli jesteś regularnym gościem lub miejscowym, kamery na żywo zapewniają doskonałe warunki pogodowe w czasie rzeczywistym na przełęczy Vršič.

Zdjęcia i filmy są tutaj bardziej dla zabawy. Mogą pokazać cenne chwile, którymi chcemy się podzielić o życiu w górach.

Filmy z chaty górskiej Erjavčeva

Kanał YouTube Erjavčeva koča. Zabawne filmiki, niektóre z naszych wypraw, niektóre informacje o życiu w górach. Nie przegap kamery i wideo na żywo ze schroniska górskiego Erjavčeva….