Rooms Erjavčeva mountain hut

Pokój prywatny #1

Pokój prywatny nr 1 to czteroosobowy pokój rodzinny. W pokoju znajdują się cztery pojedyncze łóżka. Pokój ten znajduje się na pierwszym piętrze i dzieli toalety oraz prysznic z innymi gośćmi. Pierwsze piętro zostało całkowicie odnowione w listopadzie 2023 roku.

Pokój z widokiem #1

Pokój prywatny #2

Pokój prywatny nr 2 jest jedynym pięcioosobowym pokojem rodzinnym. W pokoju znajduje się pięć pojedynczych łóżek. Pokój ten znajduje się na pierwszym piętrze i dzieli toaletę oraz prysznic z innymi Gośćmi. Pierwsze piętro zostało całkowicie odnowione w listopadzie 2023 roku.

Pokój z widokiem #2

Prywatny pokój #3

Pokój prywatny nr 3 jest jedynym pokojem dwuosobowym. W pokoju znajdują się dwa pojedyncze łóżka. Pokój ten znajduje się na pierwszym piętrze i dzieli toalety oraz prysznic z innymi gośćmi. Pierwsze piętro zostało całkowicie odnowione w listopadzie 2023 roku.

Pokój z widokiem #3

Prywatny pokój #4

Pokój prywatny nr 4 to czteroosobowy pokój rodzinny. W pokoju znajdują się cztery pojedyncze łóżka. Pokój ten znajduje się na pierwszym piętrze i dzieli toalety oraz prysznic z innymi gośćmi. Pierwsze piętro zostało całkowicie odnowione w listopadzie 2023 roku.

Pokój z widokiem #4

Prywatny pokój #5

Prywatny pokój #5 ma trzy pojedyncze łóżka, dwa na łóżku piętrowym. Pokój ten znajduje się na pierwszym piętrze i dzieli toaletę oraz prysznic z innymi Gośćmi. Pierwsze piętro zostało całkowicie odnowione w listopadzie 2023 roku.

Pokój z widokiem #5

Prywatny pokój #6

Prywatny pokój #6 posiada trzy pojedyncze łóżka. Pokój ten znajduje się na pierwszym piętrze i dzieli toalety oraz prysznic z innymi gośćmi. Pierwsze piętro zostało całkowicie odnowione w listopadzie 2023 roku.

Pokój z widokiem #6
erjavceva hut room 07

Prywatny pokój #7

Pokój prywatny nr 7 to niewielka sypialnia jednoosobowa. Pokój ten znajduje się na pierwszym piętrze i dzieli toalety oraz prysznic z innymi gośćmi. Pierwsze piętro zostało całkowicie odnowione w listopadzie 2023 roku.

Pokój z widokiem #7

Prywatny pokój #8

Prywatny pokój #8 ma trzy pojedyncze łóżka, dwa na łóżku piętrowym. Pokój ten znajduje się na pierwszym piętrze i dzieli toalety oraz prysznic z innymi gośćmi. Pierwsze piętro zostało całkowicie odnowione w listopadzie 2023 roku.

Pokój z widokiem #8
Erjavčeva mountain hut room 8

Prywatny pokój #9

Pokój prywatny nr 9 to pokój czteroosobowy. W pokoju znajdują się cztery pojedyncze łóżka. Pokój ten znajduje się na pierwszym piętrze i dzieli toalety oraz prysznic z innymi gośćmi. Pierwsze piętro zostało całkowicie odnowione w listopadzie 2023 roku.

Pokój z widokiem #9

Prywatny pokój #10

Pokój prywatny nr 10 to niewielka sypialnia jednoosobowa. Pokój ten znajduje się na pierwszym piętrze i dzieli toalety oraz prysznic z innymi gośćmi. Pierwsze piętro zostało całkowicie odnowione w listopadzie 2023 roku.

Pokój z widokiem #10
erjavceva hut room GRS

Prywatny pokój #GRS

Pokój prywatny GRS to pokój czteroosobowy. W pokoju znajdują się cztery łóżka pojedyncze, dwa na łóżku piętrowym. GRS (Gorska Reševalna Služba), lub MRS w języku angielskim (Mountain Rescue Service), mówi nam, że ten pokój jest zarezerwowany w nagłych wypadkach. Pokój ten znajduje się na pierwszym piętrze i dzieli toalety oraz prysznic z innymi gośćmi. Pierwsze piętro zostało całkowicie odnowione w listopadzie 2023 roku.

Pokój z widokiem GRS

Pokój wieloosobowy #D20

Mieszany pokój wieloosobowy #D20 znajduje się na drugim piętrze mansardowym po prawej stronie chaty górskiej, zawiera 15 łóżek w jednym pomieszczeniu. Dzieli on także z innymi Gośćmi wspólne toalety i prysznic.

Pokój z widokiem #D20
Single bed in a mixed dormitory room in Erjavceva's hut
Dormitory beds in Erjavčeva's mountain hut @ Vršič pass

Pokój wieloosobowy #L20

Pokój wieloosobowy #L20 znajduje się na drugim piętrze mansardy po lewej stronie schroniska, zawiera dziesięć łóżek w dwóch pokojach. Dzieli on także z innymi Gośćmi wspólne toalety i prysznic.

Pokój z widokiem #L20

Pokoje i zakwaterowanie w schronisku górskim Erjavčeva

Chaty górskie są istotną częścią słoweńskiej kultury górskiej. Są one rozsiane po całym kraju, od obszarów nizinnych po wysokie góry, zapewniając schronienie i zaopatrzenie turystom i alpinistom. Każda górska chata ma swoją własną historię i urok, który przyciąga odwiedzających, oferując im jednocześnie wyjątkowe wrażenia z życia w górach. Jedną z opcji oferowanych przez schroniska górskie jest spanie w prywatnych pokojach.

Spanie w prywatnych pokojach w górskich chatach oferuje niezapomniane wrażenia dla gości poszukujących większej prywatności i komfortu podczas górskiej podróży. Prywatne pokoje pozwalają turystom na odosobnienie i odpoczynek po pełnym wyzwań dniu w górach. Oferują one również wyższy poziom intymności i komfortu, co czasami jest mile widziane po długim dniu wędrówki.

Prywatne pokoje w górskich chatach zazwyczaj wyposażone są w łóżka lub maty do spania i podstawowe meble, zapewniając wygodne zakwaterowanie. Chociaż mogą różnić się wielkością i skromnością, każdy pokój ma swój urok i wyjątkowość, odzwierciedlając środowisko i charakter chaty. Pozwalają one odwiedzającym zrelaksować się i odpocząć po górskich przygodach.

Prywatne pokoje w górskich chatach oferują również więcej prywatności i spokoju, co jest szczególnie ważne dla tych, którzy szukają czasu w samotności lub potrzebują ciszy do odpoczynku i kontemplacji. W tych pokojach goście mogą znaleźć swoją osobistą przestrzeń do relaksu, czytania książki lub podziwiania widoku górskiego świata przez okno.
Ponadto prywatne pokoje w górskich chatach są często wyposażone w podstawowe udogodnienia, takie jak koce, poduszki i ogrzewanie, zapewniając komfortowe zakwaterowanie o każdej porze roku. Pokoje są zazwyczaj dobrze utrzymane i czyste, zapewniając odwiedzającym przyjemny i relaksujący pobyt podczas wizyty w schroniskach górskich.

Spanie w prywatnych pokojach w górskich chatach może być również okazją do nawiązania kontaktu z innymi gośćmi, którzy dzielą to samo środowisko życia. Doświadczenia, historie i porady mogą być wymieniane w tych przestrzeniach, przyczyniając się do bogatszego i bardziej połączonego życia w górach.
Podsumowując, spanie w prywatnych pokojach w górskich chatach w Słowenii to wyjątkowe doświadczenie, które oferuje komfort, prywatność i możliwość kontaktu z naturą i innymi ludźmi. Dla wielu odwiedzających ta część górskiego doświadczenia stanowi cenny czas, który zawsze będą pielęgnować w swoich wspomnieniach jako część niezapomnianych chwil na górskich szczytach.

Najnowsze posty

Niezliczone możliwości relaksu i odkrywania czekają na Ciebie, ponieważ znajdujemy się w najpiękniejszym parku narodowym w Słowenii.

Wiadomości i podróże
Pocztówka z Erjavec Lodge (1923)

Pocztówka Erjavec Lodge (1923) przedstawiająca przełęcz Vršič i górską chatę Erjavčeva koča uchwyciłaby scenę rustykalnego... ☘

Zalecane wycieczki przez Kranjska Gora, Bovec, Słowenia

Ta rekomendacja nie jest tylko ogólnym przewodnikiem turystycznym. To szczera sugestia od nas, mieszkańców Vrišiča,... ☘

Razor

Razor, przełęcz górska Vršič. Ze względu na stosunkowo dużą wysokość początkową jest jednym z najczęściej... ☘

Voshütte – Erjavec Lodge w miejscowości Vršič (1905)

Jest to prawdopodobnie najstarsze zdjęcie Voshütte - Erjavec Lodge (dziś Erjavčeva koča), zbudowanego w 1901... ☘

Wodospad Boka

Wodospad Boka, majestatyczny cud natury położony w zapierających dech w piersiach krajobrazach Bovec w Słowenii,... ☘

Dolina Sočy

Źródło rzeki Soča Valley znajduje się w dolinie Trenta w Alpach Julijskich w północno-zachodniej Słowenii,... ☘

Ankieta na stronie internetowej

Rozumiemy, że nasi goście są sercem naszego biznesu. Nasza strona internetowa jest cyfrową bramą do... ☘

Ilustracja przedstawiająca chatę Erjavčeva

Ilustracja chaty Erjavčeva. Wraz z rozwojem turystyki, goście z całego świata zostają z nami, nawiązują... ☘

Jesteście tu mile widziani

Podaruj sobie relaks i wybierz się na pieszą wycieczkę. W schronisku górskim Erjavčeva na przełęczy Vršič, zaledwie rzut kamieniem od Kranjskiej Gory, Bovec, doliny Trenta i rzeki Soča oczekujemy na Ciebie w dziewiczej przyrodzie Parku Narodowego Triglav.