Pracuj i mieszkaj w górach Parku Narodowego Triglav

Pracuj i mieszkaj w górach Parku Narodowego Triglav

Praca i życie w górach Parku Narodowego Triglav w Słowenii

Pracuj i mieszkaj w górach Parku Narodowego Triglav

Pracuj i mieszkaj w górach Parku Narodowego Triglav

Dołącz do naszego zespołu w sercu Parku Narodowego Triglav!

Zbliża się sezon letni, góry ożywają z obietnicą przygody i eksploracji. Tutaj, w górskiej chacie Erjavčeva, położonej w zapierającym dech w piersiach otoczeniu zapierającym dech w piersiach otoczeniu przełęczy Przełęcz Vršič w obrębie Parku Narodowego TriglavNasz zespół przygotowuje się do kolejnego ekscytującego sezonu przyjmowania gości i dzielenia się cudami słoweńskich Alp.

Wyjątkowa okazja do pracy i życia w oszałamiającej lokalizacji

Położona na słynnej przełęczy Vršič chata górska Erjavčeva nie jest zwykłym zakwaterowanie w górach-Jest to jedyne schronisko w okolicy otwarte przez cały rok, oferujące odwiedzającym przytulne schronienie pośród majestatycznego piękna Parku Narodowego Triglav. Położona na wysokości 1525 metrów, nasza chata zapewnia niezrównany dostęp do jednych z najbardziej spektakularnych szlaków turystycznych w Słowenii, alpejskich łąk i panoramicznych widoków.

Pracuj i mieszkaj w raju parku narodowego

Wyobraź sobie, że każdego ranka budzi Cię rześkie górskie powietrze i zapierające dech w piersiach widoki na okoliczne szczyty. Jako członek naszego zespołu będziesz miał wyjątkową okazję pracować w tym wspaniałym miejscu i żyć wśród naturalnego splendoru słoweńskich Alp. Niezależnie od tego, czy serwujesz gościom pyszne posiłki w naszej przytulnej jadalni, prowadzisz ich na niezapomniane wędrówki przez parklub po prostu ciesząc się spokojną chwilą refleksji w otoczeniu natury, będziesz częścią zgranej społeczności, której celem jest dostarczanie niezapomnianych wrażeń naszym gościom.

YouTube player

Dołącz do naszego zespołu w górach

Chociaż nasz zespół jest już prawie skompletowany na sezon letni, wciąż poszukujemy jednej lub dwóch pełnych pasji osób – lub nawet par – które chciałyby dołączyć do nas w naszym górskim raju. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą w branży hotelarskiej, doświadczonym wędrowcem z zamiłowaniem do przyrody, czy po prostu kimś, kogo pociąga spokój i piękno górskiego życia, chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie. Stanowiska są dostępne od listopada tego roku lub nawet wcześniej, więc nie przegap tej niesamowitej okazji, aby mieszkać i pracować w jednym z najpiękniejszych miejsc w Słowenii.

Live and work in the mountains of Triglav National Park

Życie i praca w górach Parku Narodowego Triglav

YouTube player

Aplikuj już dziś

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie, jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu i rozpoczęciem całorocznej przygody w sercu Parku Narodowego Triglav. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych stanowiskach i o tym, jak możesz stać się częścią naszej górskiej rodziny. Nie wahaj się – kolejna wspaniała przygoda czeka!

CAPTCHA image

Dzięki temu możemy zapobiegać spamowi. Dziękujemy.

Pracuj i mieszkaj w górach Parku Narodowego Triglav

Zakwaterowanie w górskiej chacie

Wycieczki i wędrówki na mapie

Wycieczki i wędrówki na mapie

Slovenia (pl) Placeholder
Slovenia (pl)

Twoja następna destynacja w Słowenii?

Erjavceva mountain hut at Vrsic pass in summer

Chata górska Erjavčeva jest otwarta przez cały rok. Zarezerwuj swój pobyt i spędź trochę czasu w naturalnym raju Triglavskiego Parku Narodowego (UNESCO) w pobliżu Kranjskiej Gory na przełęczy Vršič w samym sercu Triglavskiego Parku Narodowego.

Zarezerwuj swój pobyt
Send this to a friend