Przyjdź odpocząć

Come to rest promo video

Odpoczynek między miejscowościami Kranjska gora i Trenta

Odpoczynek między miejscowościami Kranjska gora i Trenta

Zapraszamy na wycieczkę i badania do schroniska górskiego Erjavčeva w samym sercu Triglavskiego Parku Narodowego. Jesteśmy otwarci prawie każdego dnia w roku, w idyllicznej lokalizacji między niezliczonymi punktami wyjścia do wycieczek i podziwiania piękna przyrody, zabytków i ukrytych zakątków, które trzeba zobaczyć w okolicy.

Schronisko górskie Erjavčeva na wysokości 1525 metrów od 1901 roku.

Przyjdź odpocząć. Chodź na łono natury.

Doświadcz spokoju w schronisku górskim Erjavčeva na przełęczy Vršič

Odkryj spokój w sercu Alp Julijskich

Wejdź do świata ponadczasowego piękna i niezrównanej gościnności w górskiej chacie Erjavčeva, położonej na szczycie legendarnej przełęczy Vršič na wysokości 1525 metrów. Od 1901 roku nasza górska ostoja jest cenionym sanktuarium dla poszukiwaczy przygód i entuzjastów przyrody szukających ukojenia pośród surowej wielkości Alp.

Ujarzmij blask natury

Otoczona wysokimi szczytami i bujnymi alpejskimi łąkami, Erjavčeva Mountain Hut oferuje odosobnienie jak żadne inne. Niezależnie od tego, czy odkrywasz kręte szlaki, czy po prostu rozkoszujesz się panoramicznymi widokami, każda chwila jest nasycona esencją naturalnego cudu i spokoju.

Zanurz się w górskiej gościnności

Gdy słońce zachodzi za górami, spotkaj się ze starymi i nowymi przyjaciółmi, aby dzielić się historiami, śmiechem i obfitymi posiłkami przygotowanymi z najlepszych lokalnych składników. Przytulne wieczory przy trzaskającym ogniu zachęcają do delektowania się prostymi przyjemnościami górskiego życia i tworzenia trwałych wspomnień wśród alpejskiego krajobrazu.

Twoja podróż czeka

Dołącz do nas na niezapomnianą wycieczkę do Erjavčeva Mountain Hut, gdzie każdy oddech celebruje życie, miłość i bezgraniczne piękno świata przyrody. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś i wyrusz w podróż do spokoju na przełęczy Vršič.

Zachęcamy gości do pozostania w parku narodowym i jego okolicach przez co najmniej trzy dni. Zabierzemy Cię do ukrytych miejsc dziewiczej przyrody, które przywrócą Ci energię i pobudzą krew. Z pewnością zrelaksujesz się i zapamiętasz swoją wizytę do końca życia.

Chata górska Erjavčeva – Przyjedź odpocząć

Zakwaterowanie w górskiej chacie

Wycieczki i wędrówki na mapie

Wycieczki i wędrówki na mapie

Slovenia (pl) Placeholder
Slovenia (pl)

Twoja następna destynacja w Słowenii?

Erjavceva mountain hut at Vrsic pass in summer

Chata górska Erjavčeva jest otwarta przez cały rok. Zarezerwuj swój pobyt i spędź trochę czasu w naturalnym raju Triglavskiego Parku Narodowego (UNESCO) w pobliżu Kranjskiej Gory na przełęczy Vršič w samym sercu Triglavskiego Parku Narodowego.

Zarezerwuj swój pobyt
Send this to a friend